Przystępuję do realizacji mojego projektu z Syntilor! 

Witamy w świecie Syntilor 

Niezależnie od tego, czy chcesz upiększyć podłogi, odświeżyć meble, czy też odmienić wnętrza i przestrzenie zewnętrzne, przedstawiamy nasze nowe Narzędzie doboru, które poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces oraz pomoże określić produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.  

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, daj się poprowadzić i skorzystaj z porad dostosowanych do Twojego projektu.  

Oto jak działa nasze Narzędzie wyboru produktu: 

Przede wszystkim w sposób prosty i skuteczny. Określ, czy Twój projekt będzie realizowany wewnątrz czy na zewnątrz budynku.  Następnie przejdź z nami przez szczegóły projektu 

Wskaż właściwą kategorię: blaty kuchenne, meble, stolarka wewnętrzna, parkiet, okiennice, deski tarasowe, okładziny, altany ogrodowe, meble ogrodowe, bramy lub ogrodzenia...  

 

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do Narzędzia wyboru produktu i pozwól zadziałać magii Syntilor! 

Aby nasza pomoc była trafna, określ podłoże: do wyboru jest 5 opcji.  

Wskaż, czego szukasz, wybierając w razie potrzeby spośród naszych sugestii.   

 

Na koniec pozwól się zainspirować wymarzonym efektem końcowym: wybierz półprzezroczyste wykończenie, aby podkreślić naturalne usłojenie drewna, lub wykończenie nieprzezroczyste, w tradycyjnym odcieniu drewna lub w odważniejszej palecie kolorów.  

I to wszystko! Wystarczy kilka kroków, aby uzyskać dostęp do produktów najlepiej dopasowanych do danego projektu. 

Zaprezentujemy Ci do 4 produktów do wyboru. Wybór należy do Ciebie! 

Skorzystaj z naszej gamy Biosourcée (gama produktów na bazie składników pochodzenia organicznego), która dzięki potwierdzonej laboratoryjnie skuteczności i wysokiemu poziomowi wydajności stanowi bardziej przyjazną dla środowiska alternatywę.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do Narzędzia wyboru produktu i pozwól zadziałać magii Syntilor! 

 

Jeśli potrzebujesz inspiracji, jak nadać wnętrzom przytulności - sięgnij do naszych artykułów z najnowszymi trendami dekoratorskimi i poradami. 

Dzięki Syntilor możesz teraz podjąć się każdego zadania śmiało, bez obaw i dysponując fachową wiedzą. Twój dom tylko czeka na więcej osobistych akcentów, więc ruszajmy - cała naprzód ku nowej przygodzie!