Nasze zobowiązania

Wyprodukowano we Francji

Potrzebujesz rady?
Skontaktuj się z nami

Syntilor: ochrona i upiększanie przestrzeni mieszkalnych 

Syntilor - Twój partner w prostych projektach renowacyjnych – zaprasza! 

W Syntilor naszą pasją jest tworzenie urzekających przestrzeni mieszkalnych, w których każdy szczegół odzwierciedla Twój styl i osobowość. Od początków naszej działalności w latach 70-tych do dziś, jesteśmy pionierską marką w dziedzinie ochrony i dekoracji drewna, a nasza misja to niezmiennie: wspieranie Cię rozwiązaniami, które są zarówno skuteczne, jak i szanują Twoje zdrowie i środowisko, a  przede wszystkim konserwują piękno Twoich podłóg, tarasów, mebli i wszelkich przedmiotów z drewna.  

Nasze wartości: podstawa zaufania 

Naszym celem jest zrównoważony rozwój. Oddanie rzetelnej, systematycznej pracy, które nam przyświeca, znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnych produktach Syntilor, opracowanych tak, aby z powodzeniem przetrwały próbę czasu. Jednak zrównoważony rozwój to dużo więcej: obejmuje on również ochronę zdrowia ludzkiego i środowiska. Nasze rozwiązania opierają się na poszanowaniu natury i gwarantują zdrowsze środowisko. 

Kierujemy się kryterium praktyczności. Każde opracowane przez nas rozwiązanie łatwo zrozumieć i zastosować. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia w majsterkowaniu, znajdziesz w nas niezawodnego partnera, który poprowadzi Cię krok za krokiem do celu. 

Szacunek to dla nas kwestia fundamentalna. Dążymy do opracowywania produktów, które w równym stopniu dbają o Twoje dobre samopoczucie, jak o planetę. Nasza odpowiedzialność za środowisko naturalne leży u podstawy wszystkich naszych przedsięwzięć. To właśnie my zapoczątkowaliśmy rewolucję w branży, wprowadzając w 1988 roku pierwsze produkty na bazie wody, a także włączając do receptur w 2009 roku składniki pochodzenia organicznego. Dzięki gamie produktów pochodzenia organicznego, opartych na naturalnych, odnawialnych surowcach, kontynuujemy innowacje na rzecz bardziej ekologicznej przyszłości. 

Nasze zadanie to udzielanie wsparcia. Rozumiemy Twoje aspiracje i potrzeby jako majsterkowicza. Nasza specjalistyczna wiedza pomaga osiągać cele, natomiast dydaktyczne podejście zapewnia całkowitą jasność na każdym etapie projektu. 

Syntilor, Twój pełen pasji przewodnik 

Jako eksperci w naszej dziedzinie, jesteśmy tutaj, aby udzielić Ci precyzyjnego wsparcia. Także opakowania naszych produktów są prawdziwym wsparciem. Ich przejrzystość towarzyszy Ci w miejscu pracy i pomaga sprawnie realizować projekty DIY. Przygotuj materiały potrzebne do realizacji projektu (a także dobry humor) i daj się poprowadzić...  na opakowaniu znajdziesz podpowiedzi co do każdego kroku. 

Naszym celem jest pobudzanie pasji do dobrze wykonanej pracy i zachęcanie do dumy z własnych osiągnięć. Korzystanie z przyjaznych dla środowiska produktów o najwyższej profesjonalnej jakości zapewni Ci poczucie głębokiej satysfakcji. 

Syntilor i Grupa Blanchon: historia z myślą o przyszłości

Od narodzin Syntilor byliśmy zdeterminowani, aby zrewolucjonizować świat DIY i zaoferować innowacyjne rozwiązania do ochrony i upiększania przestrzeni życiowych. Wizja ta została wzmocniona przez wejście Syntilor do Grupy Blanchon, która reprezentuje 190-lat historii i pierwszorzędnej jakości. 

Zawsze staliśmy na czele innowacji i wprowadzaliśmy na rynek pionierskie produkty wytwarzane w naszych fabrykach w Sabaudii, we Francji. Ta tradycja trwa nadal za sprawą naszego zaangażowania w tworzenie produktów na bazie wody, dzięki którym żegnamy rozpuszczalniki i przyjmujemy bardziej przyjazne dla środowiska podejście. Budujemy odpowiedzialną przyszłość

Wszystkie decyzje podejmowane w firmie koncentrują się wokół kwestii wpływu na środowisko. Byliśmy liderem naszej branży, wprowadzając w 1988 roku pierwszy lakier do parkietu na bazie wody, a następnie w 2009 roku pierwsze produkty pochodzenia organicznego. Nasza gama produktów pochodzenia organicznego, wprowadzona na rynek w 2021 r., uosabia nasze zaangażowanie w tworzenie produktów, które szanują naturę, zachowując jednocześnie najwyższą skuteczność. 

 

Działamy transparentnie i jesteśmy wymagający wobec siebie, a nasze laboratorium jakości powietrza jest jedynym we Francji. Nasze produkty mają minimalną emisję V.O.C. (lotnych związków organicznych) i mają kategorię A lub A+. Swojemu podejściu do kwestii środowiska Syntilor zawdzięcza otrzymywaną rokrocznie od 1992 roku etykietę NF Environnement i członkostwo w European Ecolabel. 

Wierzymy, że każda praca zrealizowana przy użyciu naszych produktów stanowi źródło długotrwałej dumy.  

Syntilor, zrównoważony wybór w Twoich rękach